Cauta Primaria Dudesti Braila

Thursday 24 August 2023
anunt_public_jurnalul_de_calarasi_1440x564_c_43179200.jpg
Ultima zi depunere contestatii/punctaj este de 04.09.2023
Incepand cu data de 28.08.2023 Primaria Dudesti va asigura transport gratuit pentru persoanele care sunt in varsta/probleme care nu pot ajunge la sediul Primariei Dudesti cu actele de proprietate carti de identitate, mosteniri, contracte de concesiune, certificate casatorie si/sau deces in cazul cand proprietarii sunt decedati etc, pentru a depune cererile de rectificare/punctaj cadastru gratuit.
Plecarea se va face din doua locuri , unul in fata dispensarului din Tataru si cea de-a doua din fata scolii numarul 2 Tataru, de luni pana vineri de la ora 9:45.
Rog anuntati persoanele care nu au acces la platforma Facebook.
*****Va reamintesc ca ultima zi cand se mai pot depune cererile de verificare/rectificare cadastru gratuit este 04 septembrie 2023, este valabil pentru satele Dudesti, Tataru, Bumbacari din com Dudesti.
 Categorie Stiri